Komunikujeme s dobrovoľníkmi a informujeme ich

Existuje veľa možností, ako dobrovoľníčiť v tomto meste, jeho okolí a mimo Slovenska. Môžeme vám pomôcť tieto možnosti objaviť s ohľadom na váš čas, záujmy a motívy.

Ako na to:

  • Informujte sa o čase a dátume najbližšej Zoznamky s dobrovoľníctvom. Na zoznamke sa dozviete čo je to dobrovoľníctvo, kedy, kde a ako je dobré s ním začať. Poradíme vám, na aký typ dobrovoľníctva sa hodíte a tiež, aké sú aktuálne dobrovoľnícke príležitosti. Info o čase a termíne nájdete na našom webe v sekcii NOVINKY.
  • Dohodnite si osobné stretnutie a navštívte nás v našej kancelárii v Starej Tržnici. Radi sa s vami stretneme a povieme vám viac o dobrovoľníctve, aktuálnych možnostiach a o tom, čo všetko môžete dobrovoľníctvom získať. Prosím, informujte nás vopred, buď mailom alebo telefonicky, o vašej návšteve. Môže sa stať, že budeme mimo kancelárie, tak aby ste si boli istý, že nás tu nájdete. Kontakt nájdete TU.
  • Zaregistrujte sa na našej stránke a vyberte si z ponuky viac ako 100 dobrovoľníckych príležitostí. V prípade, že nemáte záujem o osobné stretnutie a už presne viete, čo je dobrovoľníctvo, čo od neho očakávať a čo nie, môžete sa registrovať na našej webovej stránke v sekcii DOBROVOĽNÍCI. Po registrácii si budete môcť prezerať jednotlivé dobrovoľnícke ponuky. Stlačením ´Zobraziť ponuku´ sa vám zobrazí podrobný popis ponuky. Stlačením ´Chcem pomôcť´ sa organizácii odošle automatický email s vašou emailovou adresou a informáciou, že práve vy reagujete na ich ponuku :)

Databáza dobrovoľníckych príležitostí je dostupná len pre registrovaných užívateľov. Je to zároveň akési overenie toho, že to s dobrovoľníctvom myslíte naozaj vážne. Okrem toho nám záleží na tom, aby sme pre vás našli vhodnú pozíciu. Ak ju nenájdeme teraz, môžeme ju objaviť neskôr a informovať vás o nej. Chceme, aby ste boli aj naďalej informovaní o tom, čo sa deje vo vašom meste a kde môžete priložiť ruku k dielu. Zároveň chceme stále zlepšovať kvalitu služieb dobrovoľníckych organizácií – ako registrovaní užívatelia budete môcť hodnotiť kvalitu ich spolupráce s vami. Môžete sa nám kedykoľvek ozvať a napísať, čo sa vám pri dobrovoľníckej práci páči a čo naopak nie. A nakoniec, chceme s vami zostať v kontakte a stále vylepšovať naše služby. 

Mohlo by vás zaujímať

Zoznamka s dobrovoľníctvom
Často kladené otázky
Európska dobrovoľnícka služba
Som tu pre teba
Rýchla rota
Bratislavský týždeň dobrovoľníctva
Trh dobrovoľníctva
YALTA
Zaži Talent
Hľadáme DOBROdruhov
Dobrovoľníctvo pre všetkých
Hľadáme dobrovoľných darcov orgánov