Trh dobrovoľníctva

Trh dobrovoľníctva

Bratislavské dobrovoľnícke centrum organizuje Trh dobrovoľníctva pravidelne, niekoľko krát do roka v Bratislave. Jeho cieľom je predstaviť ľuďom dobrovoľníctvo a predstaviť im organizácie v našom kraji, ktoré aktuálne hľadajú dobrovoľníkov a dobrovoľníčky na svoje aktivity. Zúčastniť sa však môže ktokoľvek, aj ľudia, ktorí dobrovoľníctvo ešte neskúsili ale prídu sa zo zvedavosti pozrieť, lebo sa chcú dozvedieť viac, spoznať niečo nové, prezrieť si dobrovoľnícke ponuky alebo sa zapojiť do workshopov a možno v budúcnosti začať dobrovoľníčiť. 

Najbližšií Trh dobrovoľníctva sa bude konať 21. júna 2019 na Strednej odbornej škole masmediálnych a informačných štúdií a 21. septembra 2019 v Starej Tržnici, na Nám. SNP v Bratislave. Stretnúť ste nás mohli už:

  • 16. mája 2019 na Gymnázium Jána Papánka v Bratislave, kde sme pre študentov zorganizovali Trh dobrovoľníctva, na ktorom sa predstavilo 10 organizácií: Bratislavské dobrovoľnícke centrum, Daphne-Inštitút aplikovanej ekológie, INEX Slovakia, Mladiinfo Slovensko, Slovenské centrum pre komunikáciu a rozvoj, Presadíme, Národný Trust, Bystro, Priatelia Quo Vadis, Pre Stredoškolákov.