Novinky

Ako pracovať s dobrovoľníkmi v čase korony

Ak hľadáte informácie s dôveryhodného zdroja, ako počas pandémie COVID-19 pracovať s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami, ste tu správne. Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií pripravila pre samosprávy a občianske organizácie komplexný manuál organizácie dobrovoľníkov počas pandémie COVID-19. Súčasťou manuálu sú aj dôležité dokumenty pre organizáciu práce s dobrovoľníkmi, ktoré prikladáme nižšie na stiahnutie, ako aj ďalšie užitočné dokumenty.

Na túto tému ponúkame aj samostatné alebo skupinové školenia a konzultácie. Znamená to, že priložené dokumenty nemusíte čítať. My ich už máme naštudované a o všetky info sa s vami radi podelíme prostredníctvom online priestoru. Krok za krokom vám vysvetlíme ako postupovať, kde je hranica pre prácu s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami a čo všetko im musíte zabezpečiť. Upozorníme vás aj na to, čo všetko môžu dobrovoľníci od vás požadovať. Povieme si aj o rizikách dobrovoľníctva v online a offline svete. Školenia a konzultácie šijeme na mieru každej organizácií a poskytujeme ich ako vždy, zdarma. Budeme preto radi ak sa nám ozvete na ahoj@dobrovolnictvoba.sk a dohodneme si presný čas a dátum školenia alebo konzultácie. 

Dokumenty na stiahnutie:

Pre potreby konzultácie práce s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami nás prosím kontaktujte emailom na ahoj(at)dobrovolnictvoba.sk

Majte dnes príjemný deň
Tím BDC

späť na zoznam