Novinky

Akreditovaný nadstavbový tréning

Manažment mladých dobrovoľníkov a dobrovoľníčok so znevýhodnením

Tréning je určený pre absolventov a absolventky základného akreditovaného kurzu v manažmente dobrovoľníkov alebo pre ľudí s 3-ročnou praxou v manažovaní dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, a všetkým tým, ktorí chcú posunúť hranice svojich vedomostí a zručností v danej oblasti.

Počas tréningu máte možnosť dať vašej práci a CV-čku pridanú hodnotu a získať KNOW-HOW (!) ako pracovať so znevýhodnenými dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami. Získate a rozvinite si zručnosti v komunikácii, naučíte sa pracovať s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami so znevýhodnením, naučíte sa vytvárať a prispôsobovať vhodné pracovného prostredia, vzťahy na pracovisku, nastaviť vhodnú stratégiu práce, identifikovať pozície vhodné pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky so znevýhodnením. Dozviete sa viac o benefitoch, ktoré zapájanie ľudí so znevýhodnením do dobrovoľníctva prináša. Navyše získané vedomosti a zručnosti dokážete uplatniť nie len vo svojej profesijnej praxi, ale zídu sa vám aj v iných oblastiach života.

Tréning sa bude konať 12.6.2019 v čase 9.00 do 18.00 hod. na adrese Karloveská 64, Bratislava (IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže)

Trénerka: doc. PhDr. Alžbeta Brozmanová Gregorová, PhD.

Garantujeme:

  • odborné zázemie tréningu
  • post-konzultácie

Tréning je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy výskumu a športu SR a ukončený certifikátom.

Cena tréningu je 15 eur / osoba (malé občerstvenie a materiály k tréningu budú zabezpečené)

Základné požiadavky na účastníkov/čky tréningu:

  • Min. SŠ vzdelanie s maturitou
  • Vek nad 18 rokov
  • Absolvovaný tréning Manažment dobrovoľníkov a dobrovoľníčok alebo min. 3-ročná prax manažovania dobrovoľníkov a dobrovoľníčok

REGISTRAČNÝ FORMULÁR prosíme vyplniť do 31.5.2019

Tréning realizuje Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií. Svoje prípadné otázky môžete smerovať sem: 0917 848 551; office(zavinac)dobrovolnickecentra.sk

Pozvánka v PDF.

späť na zoznam