Novinky

BDC na Urban Art Festivale

Už túto sobotu sa môžete prísť zabaviť napríklad na Rybné námestie do Bratislavy, kde prebieha 1. ročník Urban Art Festivalu. A rovno príďte pozrieť aj nás.

Bratislavské dobrovoľnícke centrum je jednou z organizácií, ktorá dostala možnosť prezentovať sa na tomto zaujímavom podujatí. Urban Art Festival je jednodňový multižánrový festival, ktorý sa bude v uliciach Bratislavy konať v sobotu 24. júna 2017. Počas dňa môžete navštíviť  14 stagov, 40 vystúpení rôznych hudobných žánrov, 4 diskusie, 3 tematické zóny, Umbrella Street alebo niektoré so sprievodných podujatí.

Ak sa chcete dozvedieť o dobrovoľníctve, dobrovoľníckych ponukách alebo sa otestovať, na aký typ aktivít sa hodíte, navštívte aj nás! Od 12:30 do 18:00 hod. nás nájdete v stánku pri pódiu na Rybnom námestí!

Vstup na podujatie je voľný!

Súčasťou podujatia je aj AFTERPARTY. A podľa pravidiel organizátora, aby ste sa na párty dostali, je potrebné zbierať pečiatky od neziskových organizácií a získajte tak vstup na Afterparty. 1 pečiatka = 1 dobrovoľný príspevok pre 1 neziskovú organizáciu. Na vstup na Afterku, ktorá sa koná 24. 6. od 20:00 v KC Dunaj, potrebujete 7 pečiatok. 

Tešíme sa na vás od 12:30!

Tím BDC

 

 

späť na zoznam