Novinky

Darujte seba a urobte niekomu krajšie Vianoce!

„Našim základným poslaním je zapájať obyvateľov Bratislavy a jej okolia do dobrovoľníckych aktivít. Nechceme, aby sa ľudia, ktorí nikoho nemajú, počas Vianoc cítili sami. A tak pozývame dobrovoľníkov najmä tam, kde chýba ľudský kontakt“, hovorí Alžbeta Mračková, výkonná riaditeľka BDC.

Dobrovoľnícke príležitosti možno nájsť najmä v domovoch pre senioroch, v nemocnici, v zariadení pre ľudí bez domova, ale aj tam, kde sa konajú rôzne bazáre a zbierky. Do vianočných dobrovoľníckych aktivít sa môžete zapojiť už od 16. decembra 2013. Všetky sú zverejnené na stránke www.dobrovolnictvoba.sk 

Záujemcovia, ktorí sa na nej zaregistrujú, tam nájdu aj ďalšie dobrovoľnícke ponuky aktuálne počas celého roka. Informácie o vianočných aktivitách sú dostupné aj bez registrácie.

 

Bratislavské dobrovoľnícke centrum ďakuje nasledovným partnerom za podporu dobrovoľníctva v Bratislave: Nadácia Orange, Hlavné mesto SR Bratislava, Triad Advertising, iProspect, Willmark veľkoplošná tlač, Európska komisia, BigMedia, EuroAWK, ETARGET, Azet, PINDEX. Kariéra.sk, Centrum.sk a web2media. 

Foto: BDC

späť na zoznam