Novinky

Druhá streda 2018: Ako zvládať pracovné nároky s čistou hlavou

Príďte sa naučiť ako si vytvárať systém, ktorý Vám umožní zachytiť 100% požiadaviek a večer budete môcť pokojne zaspávať.

Tréning DRUHÁ STREDA na tému Ako zvládať pracovné nároky s čistou hlavou (aj pracovným stolom) sa bude konať 14. februára 2018 od 9:00-12:00 v Starom meste. O presnom mieste budeme informovať registrovaných uchádzačov.

Na školení sa dozviete:

  • prečo schopnosť selfmanažmentu predchádza koordinovaniu projektov a práce druhých,
  • ako si vytvárať dôveryhodný systém, ktorý Vám umožní zachytiť 100% požiadaviek na Vás (a večer môžete pokojne zaspávať),
  • podľa čoho určovať priority a robiť rozhodnutia o aktuálnej práci,
  • ako pracovať s princípom „urči ďalší krok“,
  • tipy a triky na online aj offline riešenia pre pozitívne zmeny vo vašom task a time managmente.

Školiť bude: Peter Kulifaj

Peter vyštudoval sociálnu prácu na Pedagogickej fakulte UK – škole, ktorá mu dala veľa v oblasti sociálno-psychologickej prípravy na zvládanie podpory ľudí v čase (nie len) kríz. Manažérsku inšpiráciu nachádza najmä v myšlienkach Jima Collinsa a jeho známych kníhách (napríklad Z dobrého skvelé) a pretavuje ich do už 13 ročného pôsobenia v organizácií Mládež ulice, na ktorej vzniku a rozvoji sa dlhodobo podieľa. Dlhé roky hľadá najlepšie nástroje pre riadenie procesov a efektívny time managment. Vo svojej práci využíva najmä plánovací systém od Franklin Covey, elektronické nástroje ako Trello a Google kalendár. Je autorom projektov mojrozvoj.sk a nestiham,sk

Svoju účasť potvrdíte prihlásením sa prostredníctvom online formulára a následne uhradením faktúry, najneskôr do piatku, 9. februára 2017. Ak sa prihlásite a nebudete sa môcť workshopu zúčastniť, dajte nám prosím vedieť, aby sme miesto vedeli posunúť ďalším záujemcom.

Cena pre účastníka/čku (zahŕňa aj občerstvenie): 15 EUR (pre organizácie registrované a aktivované v databáze BDC)/ 30 EUR (pre neregistrované a neaktivované organizácie).

Workshop sa otvára pri prihlásení minimálne 4 účastníkov/čok. .

Photo by Jesus Kiteque on Unsplash

späť na zoznam