Novinky

Druhá streda 2018: PR svojpomocne

S radosťou vám oznamujeme, že dobré PR si viete urobiť aj sami! Stačí na to zopár tipov a trikov z praxe, ktoré vám radi prezradíme na našom premiérovom školení na túto tému. Prihláste sa!

Školenie Druhá streda na tému PR svojpomocne sa bude konať dňa, 13. júna 2018 v čase 9:00- 12:00 hod. v Starom meste. O presnom mieste budeme informovať registrovaných uchádzačov.

Na tréningu sa dozviete:

  • Ako sa píše tlačová správa pre médiá?
  • Kedy a ako často oslovovať médiá so zaujímavosťami.
  • Staňte sa odborníkom vo svojej oblasti, na ktorého sa budú novinári obracať.
  • Tipy ako napísať zaujímavý blog.

Školiteľkou bude Zuzana Majerčíková.

Vyštudovala masmediálnu komunikáciu v Trnave a už popri škole pracovala v žilinských regionálnych médiách. S dobrovoľníctvom začala práve v BDC, pričom pomáhala s propagáciou a písaním blogov. Po pracovných skúsenostiach vo verejnoprávnom rozhlase a moderovaní správ v Rádiu Expres sa rozhodla prejsť do sveta dobrovoľníkov a neziskového sektora. Od januára 2018 je našou najnovšou posilou.

Svoju účasť potvrdíte prihlásením sa prostredníctvom online formulára a následne uhradením faktúry, najneskôr do piatku, 8. júna 2018. Ak sa prihlásite a nebudete sa môcť workshopu zúčastniť, dajte nám prosím vedieť, aby sme miesto vedeli posunúť ďalším záujemcom.

Cena pre účastníka/čku (zahŕňa aj občerstvenie): 15 EUR (pre organizácie registrované a aktivované v databáze BDC)/ 30 EUR (pre neregistrované a neaktivované organizácie). Workshop sa otvára pri prihlásení minimálne 8 účastníkov/čok. Maximálny počet účastníkov/ čok je 20.

Tešíme sa na vašu účasť!

Tím BDC

späť na zoznam