Novinky

Druhá streda: Grafický dizajn

Na tréningu sa naučíte niečo ale o grafickom dizajne ale aj to ako robiť pekné letáčiky vlastnými silami a zadarmo:

  • Čo je to grafický dizajn a prečo sa oplatí niečo o ňom vedieť
  • Že aj neziskovka môže byť značka a prečo to má zmysel
  • Ako vytvoriť letáky, plagáty, FB obrázky či bannery na web, ktoré zaujmú grafikou aj obsahom
  • Ktoré online nástroje na tvorbu letákov a obrázkov môžete použiť bezplatne
  • Kde si môžete stiahnuť voľne dostupné obrázky a fotky pre vaše účely
  • Tipy na internetové stránky, ktoré vám pomôžu, keď ste v koncoch a potrebujete niečo uverejniť na sociálnej sieti vašej neziskovky ;)

Tréner/ka workshopu: Zuzka Jankechová

Zuzka sa grafickému dizajnu a marketingu neziskových záležitostí venovala v čase, keď to takto ani pomenovať nedokázala. Každú pozvánku, leták, či email sa snažila niečím vylepšiť, aby zaujala cieľovku. A to ju priviedlo k poznaniu, že aj tretí sektor sa potrebuje prezentovať rovnako dobre ak nie lepšie ako ten komerčný. Absolvovala kurz grafického dizajnu, školenie o propagácii na sociálnych sieťach, celé hodiny sa preklikávala na internete a nadobudnuté vedomosti testuje hlavne v Trnavskom dobrovoľníckom centre, kde sa stará o internetovú stránku, facebook centra a komunikáciu so všetkými ľuďmi, ktorí chcú vedieť viac o dobrovoľníctve.

Minimálny a maximálny počet účastníkov: 6 - 12 osôb.

Na školenie je potrebné priniesť si vlastný počítač. Svoju účasť potvrdíte prihlásením sa prostredníctvom online formulára a následne uhradením faktúry, ktorú vám zašleme najneskôr mesiac pred tréningom. Stretnutie sa bude konať dňa 8. februára 2017, v čase 9:00- 12:00 hod. O presnom mieste budeme informovať prihlásených účastníkov.

Cena pre účastníka/čku (zahŕňa aj občerstvenie): 10 EUR (pre organizácie registrované a aktivované v databáze BDC)/ 20 EUR (pre neregistrované alebo neaktivované organizácie)

 

 

späť na zoznam