Novinky

Druhá streda: Individuálny fundraising neziskoviek

Prečo sa dnes žiadna neziskovka bez možnosti online darovania na svojom webe nezaobíde? To a mnohé iné sa dozviete na školení.

Tréning DRUHÁ STREDA na tému Individuálny fundraising pre neziskovky sa bude konať dňa 8.novembra 2017 v čase 9:00- 12:00 hod. v Starom meste. O presnom mieste budeme informovať registrovaných uchádzačov.

Na školení sa dozviete:

  • prečo sa dnes už žiadna neziskovka bez možnosti online darovania na svojom webe nezaobíde 
  • ako naštartovať online darovanie 
  • tipy, triky a inšpirácia od úspešných organizácií 
  • čo je to crowdfunding a StartLab.sk 
  • ako sa takáto forma financovania dá využiť pri kreatívnych, neziskových, či startupových projektoch 
  • ako na crowdfunding tak, aby vaša kampaň bola úspešná 
  • ktoré sú najúspešnejšie slovenské kampane a vďaka čomu si získali priazeň svojich podporovateľov.

Školiť bude: Vanda Hlaváčková

Vanda pracuje v Centre pre filantropiu ako projektová managerka, kde sa stará o projekty DARUJME.sk a StartLab. Verí, že v individuálnom online fundraisingu a crowdfundingu je budúcnosť financovania neziskových organizácií a pokúsi sa o tom presvedčiť aj všetkých účastníkov školenia. A to prostredníctvom trošku málo teórie a príkladov úspešných projektov. Predstaví vám tiež bližšie DARUJME.sk a StartLab a dá rady ako ich čo najefektívnejšie využívať. DARUJME.sk je online darcovská brána, ktorú využívajú neziskovky na získavanie darov od individuálnych darcov. StartLab.sk ako jediná crowdfundingová platforma na Slovensku, je zameraný na všeobecne prospešné projekty, je otvorený kreatívcom, dizajnérom, umelcom, aktívnym občanom, startupistom - jednoducho každému, kto má v hlave nápad alebo projekt, ktorý pomôže zlepšiť túto krajinu.

Svoju účasť potvrdíte prihlásením sa prostredníctvom online formulára a následne uhradením faktúry, najneskôr do piatku, 3. novembra 2017. Ak sa prihlásite a nebudete sa môcť workshopu zúčastniť, dajte nám prosím vedieť, aby sme miesto vedeli posunúť ďalším záujemcom.

Cena pre účastníka/čku (zahŕňa aj občerstvenie): 10 EUR (pre organizácie registrované a aktivované v databáze BDC)/ 20 EUR (pre neregistrované a neaktivované organizácie). Workshop sa otvára pri prihlásení minimálne 4 účastníkov/čok. Maximálny počet účastníkov/ čok je 15.

foto: google

späť na zoznam