Novinky

Druhá streda: Výber dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, ich príprava a zaškolenie

dobrovolnictvo, bratislava, BDC, chcem pomoct

Má význam robiť pohovor so záujemcom o dobrovoľníctvo? Je príprava dobrovoľníka naozaj taká dôležitá? Odpoveď na tieto a ďalšie otázky sa dozviete na našom tréningu.

Tréning DRUHÁ STREDA na tému Výber dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, ich príprava a zaškolenie sa bude konať dňa 12. apríla 2017 v čase 9:00- 12:00 hod.

Na tréningu sa dozviete:
Význam pohovoru so záujemcom o dobrovoľníctvo a ako ho viesť.
Aké otázky klásť, aby ste zistili, či sa k sebe hodíte.
Ako správne vybrať JEHO/JU – nášho dobrovoľníka.
Ako zabezpečiť, aby sa dobrovoľník stál súčasťou tímu.
Tipy a triky pre úspešné zaškolenie dobrovoľníkov
 ...a mnoho iného!  

Trénerka workshopu: Mgr. Karina Andrášiková, terénna sociálna pracovníčka a koordinátorka dobrovoľníkov v OZ Mládež ulice. Spoločne so svojim dobrovoľníckym tímom vyhrali ocenenie Srdce na dlani 2016 v kategórií Najlepší dobrovoľnícky tím v sociálnej oblasti a Najlepšia koordinátorka dobrovoľníckeho tímu.

Svoju účasť potvrdíte prihlásením sa prostredníctvom online formulára a následne uhradením faktúry, najneskôr do piatku, 7. apríla 2017. Ak sa nebudete môcť workshopu zúčastniť, dajte nám prosím vedieť, aby sme miesto vedeli posunúť ďalším záujemcom.

Cena pre účastníka/čku (zahŕňa aj občerstvenie): 10 EUR (pre organizácie registrované a aktivované v databáze BDC)/ 20 EUR (pre neregistrované a neaktivované organizácie)

Workshop sa otvára pri prihlásení minimálne 4 účastníkov/čok. Maximálny počet účastníkov/ čok je 12.

Foto: web

späť na zoznam