Novinky

DRUHÉ STREDY: Písanie projektov pre začiatočníkov

Projekty dnes píšu všetci, no v neziskovom sektore sú projekty dôležité aj ako komunikačný prostriedok s donormi a preto je potrebné vedieť písať vecne, jasne a obsahovo zrozumiteľne.

Na tréningu sa dozviete:

  • prečo a pre koho píšeme projekty a žiadosti o podporu projektov
  • aké informácie v projekte nesmú chýbať
  • logická postupnosť krokov a súvislosti projektových aktivít
  • najčastejšie nedostatky pri písaní projektov
  • tipy a triky pre kvalitnú tvorbu a písanie projektov

Trénerka workshopu: Ivana Janská

Ivana od roku 2009 pracovala v Centre pre filantropiu n.o. ako programová a projektová koordinátorka pre partnerov EkoFond n.f. a Nadáciu Orange. Počas týchto siedmich rokov poskytla stovky konzultácií ako písať žiadosti a projekty a cez ruky jej prešlo niekoľko tisíc žiadostí o podporu. S realizáciou a písaním projektov je v kontakte aj vďaka dobrovoľníctvu prevažne pre Národný Trust n.o. kde je súčasťou organizačného tímu celoslovenského podujatia Víkend otvorených parkov a záhrad. Projektový prístup rada uplatňuje aj v osobnom živote :)

Minimálny a maximálny počet účastníkov: 3 - 8 osôb.  Svoju účasť potvrdíte prihlásením sa prostredníctvom online formulára a následne uhradením faktúry, ktorú vám zašleme najneskôr mesiac pred tréningom.

Stretnutie sa bude konať dňa 26. októbra 2016, v čase 9:00- 12:00 hod. O presnom mieste budeme informovať prihlásených účastníkov.

Cena pre účastníka/čku (zahŕňa aj občerstvenie): 5 EUR (pre organizácie registrované a aktivované v databáze BDC)/ 10 EUR (pre neregistrované a neaktivované organizácie)

späť na zoznam