Novinky

EDS koordinátor/ka

Do nášho tímu hľadáme novú posilu na čiastočný úväzok, brigádu alebo živnosť. Termín nástupu dohodou. Ak máš záujem alebo vieš o niekom, čítaj ďalej.

Ako vieš, že sa k nám hodíš?

Si študent alebo študentka, prípadne máš ukončenú VŠ. Ovládaš angličtinu slovom aj písmom minimálne na úrovni B2. Vieš pracovať s MS Office. Nezľakneš sa nových technológií a výziev. Baví ťa dobrovoľníctvo. Máš s ním dlhodobú, aspoň ročnú skúsenosť a vidíš v ňom zmysel. Rozumieš, prečo je manažment dobrovoľníctva dôležitý a prečo by mal existovať koordinátor/ka dobrovoľníkov/čok. Vieš čo je to EDS. Máš záujem ďalej sa vzdelávať. Absolvoval/a si dlhodobú EDS alebo si dlhodobo žil/a v zahraničí. Máš pocit, že je toho ešte veľa čo sa dá pri práci s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami vylepšiť. Si aktívna, asertívna, kreatívna, komunikatívna a zodpovedná osoba. Máš výborné prezentačné zručnosti a nadšenie pre prácu s ľuďmi. Máš schopnosť pracovať samostatne a na viacerých projektoch súčasne. 

Náplňou tvojej práce bude:

  • príprava a riadenie aktuálnych EDS projektov organizácie
  • tvorba a písanie nových EDS projektov, písanie správ, organizácia a príprava podujatí, seminárov a tréningov
  • príprava komunikačných materiálov organizácie súvisiacich s EDS,
  • komunikácia so záujemcami o EDS
  • zavádzanie programu do ďalších zariadení v Bratislave
  • koordinácia dobrovoľníkov a dobrovoľníčok EDS
  • spolupráca pri výbere dobrovoľníkov a dobrovoľníčok
  • administratívna agenda projektu EDS
  • komunikácia s vysielajúcimi a partnerskými organizáciami

Na oplátku ponúkame prácu v príjemnom a dynamickom kolektíve, rozvoj tvojej osobnosti aj po profesionálnej stránke, možnosť rozbehnúť nové projekty, ďalšie vzdelávanie v oblasti práce s dobrovoľníkmi/čkami a manažmentu dobrovoľníkov/čok a prístup, v ktorom je zamestnanec/kyňa partnerom a spolutvorcom.

Ak máš záujem, pošli svoj životopis v slovenskom jazyku na info@dobrovolnictvoba.sk. Súčasťou životopisu musí byť telefonický a emailový kontakt na tvojich posledných zamestnávateľov a na organizácie, kde si vykonával/a dobrovoľnícku činnosť. Zároveň nám pošli motivačný list v anglickom jazyku, v ktorom opíšeš, prečo by sme si mali vybrať práve teba a aká je tvoja skúsenosť s EDS/ so životom v zahraničí.

Termín nástupu: dohodou
Ukončenie výberového konania: 31.marec 2018; vybraným uchádzačom sa ozveme v priebehu prvého aprílového týždňa
Miesto práce: Stará Tržnica, Nám. SNP 25, Bratislava
Pracovný čas: 10 hodín týždenne
Ponúkaný plat: 120 brutto s možnosťou ďalšieho rastu
Druh pracovného pomeru: čiastočný úväzok, živnosť alebo brigáda

späť na zoznam