Novinky

Hľadáme grafika alebo grafičku.

Ako zistíš, že si to ty? 

Si grafik alebo grafička :) Grafika a dobrovoľníctvo je tvoja srdcovka. Chceš ponúknuť svoje profi skúsenosti a pomôcť tak dobrým veciam rozvíjať sa a rásť. Máš čas pomáhať nám dlhodobo, teda aspoň najbližších 10 mesiacov. Tvorbe grafík sa môžeš venovať každý týždeň 2- 4 hodiny. Si kreatívna a zodpovedná osoba.

Čo od teba potrebujeme?

Pomoc s vizuálnou prezentáciou našich nápadov. Tvorba pozvánok, infografík a ďalších materiálov k našim projektom, programom a kampaniam. Vytvorenie vizuálnej identity pre naše dobrovoľnícke programy Som tu pre teba a Zelená cesta. Tvorba pozvánok, bannerov, certifikátov pre podujatie Oceňovanie dobrovoľníkov a dobrovoľníčok Srdce na dlani, ktoré sa bude konať koncom roka. Grafika a vizuálna identita pre super tajný PROJEKT DOBROŠ.

Čo ponúkame?

Osobnostný aj profesionálny rozvoj. Spoluprácu na projektoch BDC a možnosť spolupracovať aj na medzinárodných projektoch. Možnosť pomôcť kvalitným projektom rozvíjať sa a zistiť viac o práci tretieho sektora. Dobrý pocit :) Možnosť získať DOBROkartu a certifikát D-zručnosti pre zamestnanie.

Máš záujem?

Klikni na CHCEM POMôCŤ alebo nám pošli svoje portfólio na adresu info@dobrovolnictvoba.sk

Tešíme sa na teba!

S láskou,

Tím BDC

 

foto: digitalsyopsis.com 

späť na zoznam