Novinky

Konferencia CIVCIL

Konferencia CIVCIL sa bude konať dňa 9. februára 2017, v Austria Trend Hotel v Bratislave. Organizátorom konferencie je Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií. 

Program konferencie sa zameria na kompetencie získané z dobrovoľníctva a nástroje, ako tieto kompetencie merať a uznávať. Zároveň sa bude venovať dobrovoľníkom/-čkam so znevýhodnením, manažmentom dobrovoľníkov/čok so znevýhodnením a rolou rôznych aktérov pri dosahovaní spoločného cieľa – inkluzívnej spoločnosti.

Konferencia je určená pre koordinátorov/-ky dobrovoľníkov, pracovníkov/-čky v mimovládnych a verejných organizáciách, dobrovoľníkov a dobrovoľníčky, ale aj zamestnávateľov a ľudí pracujúcich pre štátnu a verejnú správu.

Program konferencie nájdete TU

Na konferenciu je NUTNÉ sa zaregistrovať prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete TU

Účasť na konferencii je bezplatná. Na konferencii bude zabezpečený obed a občerstvenie počas prestávok. Organizátori nepokrývajú náklady na cestovné. Kapacita konferencie je 90 účastníkov. Vaša účasť bude potrvdená emailom zo strany organizátora.

Konferencia je súčasťou projektu CIVCIL – Competent in Volunteering, Competent in Life podporeného programom Európskej Únie Erasmus+. 

späť na zoznam