Novinky

Koordinátor/-ka dobrovoľníckych programov

Sme Bratislavské dobrovoľnícke centrum (BDC) a naším cieľom je motivovať ľudí k dobrovoľníctvu a učiť organizácie, ako s dobrovoľníkmi pracovať. Viac o nás nájdeš tu. Do nášho tímu hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu Koordinátora/ -ky dobrovoľníckych programov.

Termín nástupu: január 2019
Miesto práce: Stará Tržnica, Nám. SNP 25, Bratislava
Ponúkaný plat: 350 eur netto s možnosťou ďalšieho rastu
Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok, živnosť alebo dohoda s možnosťou zvýšenia úväzku

Táto pozícia je pre teba, ak si absolvoval/a alebo ešte študuješ niektorý so spoločensko- vedných odborov (psychologické, pedagogické alebo sociálne vedy) a máš v tejto oblasti aspoň ročné pracovné/ dobrovoľnícke alebo iné skúsenosti, ovládaš perfektne slovenčinu, a angličtinu ovládaš aspoň na úrovni B1. Vieš pracovať s MS Office a používať sociálne siete. Podmienkou je, aby si už niekedy dobrovoľníčil/a alebo dobrovoľníkov a dobrovoľníčky koordinoval/a a to po dobu minimálne 1 (jedného) roka. Tiež je dôležité, aby si videl/a v dobrovoľníctve zmysel a rozumel/a, prečo je manažment dobrovoľníctva dôležitý. Ak si naozaj milá, úprimná, kreatívna, asertívna, zodpovedná osoba, nadšená pracovať s ľudmi, vieš multitaskovať a robiť veci aj samostatne, máš výborné prezentačné zručnosti, tak už neváhaj. Čím skôr sa nám ozveš, tým skôr u nás môžeš pracovať.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • vedenie a koordinácia dobrovoľníckeho programu Som tu pre teba
  • vedenie a koordinácia dobrovoľníckeho programu Čítankovo
  • vedenie a koordinácia dobrovoľníckeho programu Rýchla rota
  • organizovanie a príprava eventov a seminárov pre dobrovoľníkov/ čky a ich koordinátorov/ky
  • nábor, výber, zaškolenie a vedenie tímu dobrovoľníkov a dobrovoľníčok
  • komunikácia s organizáciami zapojenými v programe a vyhľadávanie nových
  • komunikácia s dobrovoľníkmi/čkami v programoch
  • vyhodnocovanie dobrovoľníckych programov a písanie správ
  • propagácia dobrovoľníctva a komunikácia so záujemcami o dobrovoľníctvo 

Zamestnanecké výhody, benefity: práca v mladom kolektíve, rozvoj tvojej osobnosti aj po profesionálnej stránke, možnosť rozbehnúť nové projekty, pravidelné školenia a vzdelávanie v oblasti práce s dobrovoľníkmi/čkami a manažmentu dobrovoľníkov/čok; prístup, v ktorom je zamestnanec/kyňa partnerom a spolutvorcom, flexibilita.

Ak máš záujem, pošli nám čím skôr svoj životopis na ahoj(zavinac)dobrovolnictvoba.sk. Súčasťou životopisu musí byť telefonický a emailový kontakt na tvojich posledných zamestnávateľov a tiež tvoje dobrovoľnícke skúsenosti. Motivačný list neposielaj, namiesto neho nám pošli video (max. 1 minúta) alebo prezentáciu kde opíšeš, prečo by sme si mali vybrať práve teba.

Všetky info nám pošlite do 30.11.2018. Kontaktovať však budeme len tých uchádzačov a uchádzačky, ktorí splnia všetky vyššie uvedené podmienky.

Už sa na teba tešíme!
Tím BDC

späť na zoznam