Novinky

Máme dôkaz, že dobré skutky sa dejú!

Milé organizácie,

radi by sme vás opäť po roku pozvali k zapojeniu sa do Týždňa dobrovoľníctva, ktorý bude prebiehať v dňoch 16.9.- 22.9.2018 na celom Slovensku. V Bratislavskom kraji začíname už 15. septembra 2018 na Trhu dobrovoľníctva, ktorý sa bude konať v Starej Tržnici, na Nám. SNP v Bratislave.

Zapojiť sa môžete týmto spôsobom:

  • pripravíte dobrovoľnícku aktivitu 
  • pripravíte deň otvorených dverí 
  • zúčastníte sa na Trhu dobrovoľníctva
  • zúčastníte sa Firemnej zoznamky

Prihlasovať sa môžete prostredníctvom tohto formuláru do 31.júla 2018. Formulár si najskôr prosím prečítajte až následne vyplňte. Vyplnené údaje vo forme, ako ich zadáte, budú súčasťou programu, ktorý budeme zdieľať medzi širokou verejnosťou, médiami a partnermi. Môže sa stať, že váš program zaujme médiá, ktoré sa rozhodnú vás v súvislosti s vašou aktivitou kontaktovať či navštíviť priamo v čase jej konania. Preto uvádzajte pravdivé a správne údaje, používajte diakritiku a v prípade zmien, ktoré nastanú po vyplnení formulára, nás ihneď kontaktujte.

Ak potrebujete akékoľvek doplňujúce informácie, kliknite TU. Na našej stránke sa toho veľa dozviete. Ak tam však nenájdete, čo hľadáte, píšte, volajte, pošlite holuba alebo nás prídte navštíviť. Sme tu, aby sme vám pomohli.

Tím BDC

späť na zoznam