Novinky

Poďte doučovať deti v krízových centrách

Máte učiteľského ducha? Prihláste sa do dobrovoľníckeho programu Som tu pre Teba.

Dobrovoľnícky program ´Som tu pre teba´ je zameraný na doučovanie detí a trávenie času s deťmi so sociálne slabších rodín - konkrétne detí vo vybraných krízových a nízkoprahových centrách v Bratislave. Program prebieha individuálne, to znamená, že jeden dobrovoľník/čka sa venuje jednému dieťaťu- tomu istému počas celého programu.

Základné požiadavky na dobrovoľníkov a dobrovoľníčky sú vek nad 18 rokov, trpezlivosť, zodpovednosť voči programu a záväzkom z neho vyplývajúcim, záujem o prácu so znevýhodnenými deťmi, ochota a možnosť venovať 1 až 2 hodiny času týždenne, pravideľne navštevovať školenia, supervízie a intervízie a zaviazať sa na jeden školský rok. Ak Vás náš dobrovoľnícky program zaujal, tak príďte 17. septembra o 17:00 na nábor dobrovoľníkov a dobrovoľníčiek, ktorý robíme počas Týždňa dobrovoľníctva. Miesto, kam máte prísť v Starom meste, Vám včas upresníme. Prihlásiť sa môžete TU

Tešíme sa na Vás. 

Partneri projektu: Hlavné mesto SR Bratislava, Rodina Kušíková, Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, IUVENTA- Slovenský inštitút mládeže, Nadácia pre deti Slovenska, Krízové centrum REPULS, Krízové centrum Brána do života, Nízkoprahové centrum pre deti a mládež Fortunáčik.

späť na zoznam