Novinky

Probono Act

Organizácie, firmy, jednotlivci, ktoré sa rozhodli zdarma poskytnúť či už svoje expertné znalosti alebo organizáciám niečo darovať sú:

Probono act I.- Asociácia supervízorov a sociálnych poradcov ponúka počas týždňa NADOBRO možnosť zúčastniť sa celodenného programu (16.9.2016) vo forme ochutnávok aktivít z činnosti ASSP. V ponuke budú workshopy na tému ako v práci nevyhorieť, ochutnávka zážitkového učenia, možnosť absolvovať bezplatné supervízie a pohľad do sveta klienta. Formulár na prihlásenie sa nájdete TU.

Probono act II.- Firma Swiss Re pri príležitosti týždňa NADOBRO darovala viac ako 500 zakladačov 22 organizáciám, ktoré pôsobia v Bratislavskom kraji. Prihlásiť sa na odber bolo možné do 12. augusta 2016. 

Probono Act III.- Janka, ktorá viac ako 10 rokov pracuje v oblasti koučovania, ponúkla pri príležitosti týždňa NADOBRO svoje expertné znalosti tým koordinátorkám, ktoré pracujú v organizácii venujúcej sa deťom s rôznou formou znevýhodnenia a súhlasia s podmienkou, že koučing prebieha po dobu 10 týždňov. Janka bude počas 1 roka koučovať viacero koordinátoriek v poradí, aké si zvolí (a iba tie koordinátorky, ktoré si vyberie). Koučovanie je pomoc koučovanému robiť rozhodnutia v osobnom a profesionálnom živote smerujúce ku kvalitnejšiemu životu, predstavuje nástroj na profesionálny rozvoj schopností a zručností. Ak sa chcete zapojiť a spĺňate vyššie uvedené podmienky, pošlite email a krátke info o vás a vašej práci (ideálne vo worde) do 2.9.2016 na adresu gabika@dobrovolnictvoba.sk

späť na zoznam