Novinky

Trh dobrovoľníctva: jún 2019

Trh dobrovoľníctva je jednou z foriem, ako prepojiť organizácie, ktoré potrebujú dobrovoľníkov a dobrovoľníčky a ľudí hľadajúcich tú pravú dobrovoľnícku aktivitu.

Kedy a kde sa bude konať?

Júnový Trh dobrovoľníctva sa bude konať na Strednej odbornej škole masmediálnych a informačných štúdií v piatok 21.júna 2019 v čase od 9-11:30 hod. Zúčastní sa na ňom približne 60 mladých ľudí- študentov 1- 3.ročníka, ktorý majú záujem o dobrovoľníctvo.

Ako bude Trh dobrovoľníctva prebiehať?

Na začiatku podujatia zástupkyňa BDC predstaví študentom dobrovoľníctvo ako také a potom sa budú môcť individuálne porozprávať s vami, zástupcami organizácií, o konkrétnych možnostiach u vás. Vy budete mať k dispozícii stoly, kde budete môcť prezentovať svoju činnosť a dobrovoľnícke ponuky vašej organizácie. Preto, ak máte vo vašej organizácii priležitosti pre 15- 18 ročných dobrovoľníkov a dobrovoľníčky, alebo chcete získať nových podporovateľov myšlienky vašej organizácie, a chcete zaujať potenciánych dobrovoľníkov a dobrovoľníčky do budúcna, hľadáte dobrovoľníkov a dobrovoľníčky na pozície PR, fundraising, web dizajn, programovanie, tvorba videí a pod., dajte nám vedieť na emailovú adresu ahoj(zavinac)dobrovolnictvoba.sk, najneskôr čím skôr. Neváhajte s prihlasovaním, maximálny počet prezentujúcich organizácií je 10.

Tešíme sa na vašu účasť!
Tím BDC

späť na zoznam