Novinky

Trh dobrovoľníctva: september 2018

Trh dobrovoľníctva je jednou z foriem, ako prepojiť organizácie, ktoré potrebujú dobrovoľníkov a dobrovoľníčky a ľudí hľadajúcich tú pravú dobrovoľnícku aktivitu.

Septembrový Trh dobrovoľníctva sa bude konať počas Týždňa dobrovoľníctva v Starej Tržnici, na Nám. SNP 25 v Bratislave v sobotu, 15. septembra 2018 2018 v čase od 10:00-15:00 hod. Môžete na ňom stretnúť 30 organizácií z Bratislavy a Bratislavského kraja, ktoré aktuálne hľadajú dobrovoľníkov a dobrovoľníčky pre svoje aktivity. 

Ak ste sa ešte nerozhodli, či je dobrovoľníctvo to pravé pre vás, navštívte info stolík Bratislavského dobrovoľníckeho centra (BDC), kde vám ochotne povieme, čo je to dobrovoľníctvo a v akých oblastiach môžete dobrovoľnícke aktivity vykonávať, a poradíme aj s výberom dobrovoľníckej pozície pre vás. U nás sa budete môcť aj otestovať, aký ste typ dobrovoľníka a ktorá oblasť dobrovoľníctva je pre vás tá pravá.

Pokiaľ sa chcete zapojiť ako organizácia, urobte tam prostredníctvom tohto formulára. Podmienkou je, aby ste: 

  • aktuálne hľadali dobrovoľníkov a dobrovoľníčky pre svoje aktivity,
  • boli registrovaný v databáze BDC,
  • zabezpečili prítomnosť minimálne 2 vašich zamestnancov alebo dobrovoľníkov, ktorí budú na Trhu prítomný po celý čas

Ak potrebujete akékoľvek doplňujúce informácie, kliknite TU. Na našej stránke sa toho veľa dozviete. Ak tam však nenájdete, čo hľadáte, píšte, volajte, pošlite holuba alebo nás prídte navštíviť. Sme tu, aby sme vám pomohli.

Tím BDC

späť na zoznam