Novinky

Trh dobrovoľníctva: september 2019

Bratislavské dobrovoľnícke centrum organizuje Trh dobrovoľníctva pravidelne, niekoľko krát do roka v Bratislave. Jeho cieľom je predstaviť vám dobrovoľníctvo a organizácie v našom kraji, ktoré aktuálne hľadajú dobrovoľníkov a dobrovoľníčky na svoje aktivity. Zúčastniť sa však môže ktokoľvek, aj tí z vás, ktorí dobrovoľníctvo ešte neskúsili ale prídu sa zo zvedavosti pozrieť, lebo sa chcete dozvedieť viac, spoznať niečo nové, prezrieť si dobrovoľnícke ponuky alebo sa zapojiť do workshopov a možno v budúcnosti začať dobrovoľníčiť.

Septembrový Trh dobrovoľníctva sa bude konať počas Týždňa dobrovoľníctva v Starej Tržnici, na Nám. SNP 25 v Bratislave v sobotu, 21. septembra 2019 v čase od 10:00-15:00 hod. Môžete na ňom stretnúť 30 organizácií z Bratislavy a Bratislavského kraja, ktoré aktuálne hľadajú dobrovoľníkov a dobrovoľníčky pre svoje aktivity. 

Ak ste sa ešte nerozhodli, či je dobrovoľníctvo to pravé pre vás, navštívte info stolík Bratislavského dobrovoľníckeho centra (BDC), kde vám ochotne povieme, čo je to dobrovoľníctvo a v akých oblastiach môžete dobrovoľnícke aktivity vykonávať, a poradíme aj s výberom dobrovoľníckej pozície pre vás. U nás sa budete môcť aj otestovať, aký ste typ dobrovoľníka a ktorá oblasť dobrovoľníctva je pre vás tá pravá.

Tešíme sa na vašu účasť!

Tím BDC

Trh dobrovoľníctva je súčasťou kampane Týždeň dobrovoľníctva. Kampaň Týždeň dobrovoľníctva v roku 2019 podporili: Hlavné mesto SR Bratislava, Rádio Expres, Nadácia SLSP, Digitalwerk Slovakia, MŠVVaŠ v SR, Iuventa- Slovenský inštitút mládeže, PDCO, Bigmedia, Dopravný podnik Bratislava.

späť na zoznam