Novinky

Týždeň dobrovoľníctva 2019

tyzden dobrovolnictva, bratislava, dobrovolnictvo, chcem pomoct

Už v septembri sa Bratislava stane metropolou dobrých skutkov. Neveríte? Príďte sa presvedčiť na vlastné oči a pridajte ruku k DOBRU aj Vy. Od 16. – 22. septembra sa bude konať Týždeň dobrovoľníctva 2019. Počas tohto týždňa si budete môcť vybrať z množstva dobrovoľníckych aktivít, v rámci ktorých budete môcť nezištne pomôcť jednotlivým organizáciám v Bratislavskom kraji. Pridajte aj Vy dôkaz o tom, že na Slovensku sa dejú dobré skutky!

V sobotu 21. septembra 2019 zájdite aj do Starej tržnice, kde bude Trh dobrovoľníctva. Odprezentuje sa na ňom tridsiatka organizácií a možno práve tam nájdete tú pravú dobrovoľnícku príležitosť pre Vás.

Organizácie (mimovládna nezisková organizácia, občianske združenie, nadácie a podobne, verejná organizácia - škola, múzeum, nemocnica, domov seniorov, a pod. alebo neformálna skupina občanov) môžu svoje aktivity prihlasovať do konca júla. Dobrovoľníči a dobrovoľníčky sa na aktivity môžu prihlasovať od začiatku augusta, hneď po zverejnení programu. 

Tešíme sa na Vás!
Tím BDC

Týždeň dobrovoľníctva v roku 2019 podporili: Hlavné mesto SR Bratislava, Rádio Expres, Nadácia SLSP, Digitalwerk Slovakia, MŠVVaŠ v SR, Iuventa- Slovenský inštitút mládeže, PDCO, Bigmedia, Dopravný podnik Bratislava.

späť na zoznam