Novinky

Vianočné dobrovoľnícke príležitosti

Aj vy môžete niekomu spríjemniť predvianočný, či vianočný čas. Stačí si len vybrať! My vám ponúkame možnosť zapojiť sa a pomôcť tak tým, ktorí vašu pomoc v tomto čase potrebujú! Nižšie budeme priebežne pridávať jednotlivé dobrovoľnícke ponuky. 

Ak nechcete čakať do Vianoc, registrujte sa už teraz na našom webe, kde si môžete prehliadať a vyberať si z viac ako 100 aktuálnych dobrovoľníckych príležitostí!

V predvianočnom a vianočnom období Vašu pomoc potrebujú na týchto miestach:

Tesco zbierka (potraviny a drogistický tovar) pre Domov sv. Jána z Boha

Opäť mame k dispozícii jeden deň sobotu 11.11.2017 v Tesco Kamenné námestie v Bratislave. Zbierka bude prebiehať počas celého dňa ideálne keď budeme 10 žien a 10 mužov rozdelení na dve "smeny". Náplň dobrovoľníckej činnosti = oslovovanie ľudí v Tesco, distribúcia letákov, motivovane k nákupu, informovanie o tom co potrebujeme (zväčša Savo, wc papier, olej na vysmážanie a i.), preberanie tovaru, krabicovanie tovaru, nakladanie tovaru do auta, prevoz a vykládka na Hattalovu 6 (večer 21:00-22:00). Prosím informujte už vašich známych o možnosti zapojiť sa. Sobota je veľmi silný deň odmenou nám všetkým bude množstvo potravín a drogistickeho tovaru, ktoré vieme počas nasledujúcich 12 mesiacov využiť v prospech našej služby ale tiež pomôcť vybraným rodinám v núdzi.

Počet hľadaných dobrovoľníkov/čok: 10 mužov a 10 žien
Lokalita: Tesco, Kamenné námestie, Bratislava
Kontakt: Matúš Ferenčík; 0903637737; domovmb@gmail.com

Predaj v stánku na vianočných trhoch- Rodinné centrum Dlháčik

RC Dlháčik hľadá dobrovoľníkov na predaj do ich stánku na Vianočných trhoch v BA.

Počet hľadaných dobrovoľníkov/čok: 10 mužov alebo žien
Čas: zhruba na 2-4 hodinky (ak možete, aj viac)
Kontakt:  info@dlhacik.sk, 0949 715 501

Dôležité info: Predávame iba 2 dni od 10:00 - 20:00. Vždy sú na službe dvaja ľudia. Všetky peniažky z predaja idú na chod centra.

Práca s kamerou- Rodinné centrum Dlháčik

Hľadáme dobrovoľníka, ktorý by bol ochotný natočiť na kameru divadelné predstavenie pre detičky v RC Dlháčik pri príležitosti osláv zavítania sv. Mikuláša do tohto centra. Veľmi by sme sa potešili a bola by to pomoc, aby sme mali opäť peknú pamiatku.

Počet hľadaných dobrovoľníkov: 1 osoba
Čas a dátum: 7.12.2017, 
Lokalita: RC Dlháčik, Majerníkova 60, Dlhé diely
Kontakt: info@dlhacik.sk 0949 715 501

Pomoc s DOBROkartou- Bratislavské dobrovoľnícke centrum

Do BDC tímu hľadáme žurnalistu, marketingového špecialistu, projektového alebo PR manažéra, študenta alebo absolventa týchto a príbuzných odborov. Zodpovedný budeš za PR, marketing a koordináciu projektu DOBROkarta (aktualizácia webstránky, písanie a rozosielanie tlačových správ, komunikácia cez sociálne siete, oslovovanie potenciálnych DOBROpodnikov, komunikácia s tými aktuálnymi a pod.). Tvoju pomoc potrebujeme dlhodobo, minimálne na 6 mesiacov, maximálne 4 hodiny týždenne.

Počet hľadaných dobrovoľníkov: 1 osoba
Deadline: 31.1.2018
Trvanie: rok 2018
Lokalita: Bratislava
Kontakt: info@dobrovolnictvoba.sk, Lucia Johanesová

späť na zoznam