Novinky

Týždeň dobrovoľníctva 2021

Je tu čas opäť pomáhať! Aj tento rok pre Vás pripravujeme Týždeň dobrovoľníctva, ktorý sa uskutoční v dňoch 16.- 22. septembra 2021.

Ako dobrovoľníci a dobrovoľníčky máte možnosť pomôcť organizáciám (občianske združenia, neziskovky, inštitúcie) prostredníctvom rôznorodných dobrovoľníckych aktivít, ale aj zúčastniť sa na zaujímavých workshopoch, informačných stretnutiach a dozvedieť sa viac o dobrovoľníctve v Bratislavskom samosprávnom kraji.

Týždeň dobrovoľníctva je určený všetkým, ktorí by radi venovali svoj čas pomoci iným. Počas Týždňa dobrovoľníctva sa dobrovoľníci a dobrovoľníčky zoznámia s novými ľuďmi, spoznajú zaujímavé organizácie vo svojom okolí a zostane v nich dobrý pocit z toho, že pomohli tým, ktorí to potrebujú. Kto sa môže zapojiť do Týždňa dobrovoľníctva: jednotlivci a skupiny (školy, firmy, rodiny s deťmi, kamaráti a pod.)

Harmonogram:

  • prihlasovanie pre organizácie, ktoré chcú ponúknuť dobrovoľnícke aktivity a bude im adresovaná pomoc: 15. jún - 30. august 2021
  • informačné stretnutia pre organizácie, ktoré chcú konzultovať svoju účasť alebo dobrovoľnícke ponuky: 15. júl, 21. júl alebo 12. august
  • prihlasovanie dobrovoľníkov/čok na dobrovoľnícke aktivity: od 1. septembra 2021, kedy bude súčasne zverejnený bohatý program ponúk na celých sedem dní.

 

                            ORGANIZÁCIE                                           DOBROVOĽNÍCI

 

Tešíme sa na Vás!
Tím BDC

Partneri projektu: Nadácia SLSP, IUVENTA- Slovenský inštitút mládeže a MŠVVaŠ v SR.

späť na zoznam