Týždeň dobrovoľníctva 2020

Týždeň dobrovoľníctva 2020

Už na začiatku sme vedeli, že nás čaká špeciálny rok. Že nám dve dvadsiatky prinesú aj celosvetovú hrozbu ale neveštil nikto. Korona preverila naše povahy, charaktery aj výdrž. Aj keď možno ešte nepovedala posledné slovo, morálnymi víťazmi sme my! Za to, že sme v čase strachu o svoj život nezabúdali ani na životy seniorov, chorých a núdznych.

Najohrozenejšie skupiny ľudí stále potrebujú vašu pomoc. Zapojte sa do Týždňa dobrovoľníctva, ktorý sa bude konať 16. - 22. septembra a pomôžte neziskovým organizáciám s úpravou vonkajšieho areálu, maľovaním plotov, výsadbou zelene či maľovaním a upratovaním interiérov. Týždeň dobrovoľníctva je skvelou príležitosťou na stretnutie svojich priateľov, alebo zorganizovanie tímbildingu pre kolegov z práce.

Plánujeme pre vás týždeň dobrých skutkov, stačí si iba vybrať deň, čas a aktivitu ktorá sa vám zapáči. Registrácia organizácií bude spustená 15. júna 2020 a bude trvať do 30. augusta 2020. Program pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky bude zverejnený 1. septembra 2020.

 

                ORGANIZÁCIE                              PROGRAM PRE DOBROVOĽNÍKOV

 

Tešíme sa na Vašu účasť!
Tím BDC